Fitness

 

 

FORMA OUTDOOR


Zajęcia na zewnątrz w pobliskim parku składające się z części biegowej oraz wzmacniającej. Trening poprawiający kondycję i wydolność, pobudzający spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, podkręcający metabolizm – świetna zabawa i wspaniali ludzie – to wszystko co czeka na Ciebie!

 

PUMP & TONE


kobietaTrening wzmacniający dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych z użyciem sztang do fitnessu.

Boisz się, że sztangi są ciężkie jak dla facetów na siłowni? Bez obaw! Sama sztanga waży 1 kg, a obciążenie dobierane jest według Twoich możliwości! Dzięki Pump & Tone wymodelujesz Swoją sylwetkę, podniesiesz wytrzymałość i siłę.

Zajęcia odbywają się również w wersji PUMP & SPALANIE. Jest to innowacyjna forma treningu, nastawiona zarówno na wzmacnianie, jak i na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej.
Oglądnij film z naszych zajęć!

http://www.youtube.com/watch?v=A5H-v83vJYY

TABATA


Trening, który sprawdza się świetnie u ciężarowców, kolarzy jak i osób, które po prostu chcą zrzucić trochę kilogramów!

Tabata to zajęcia intensywne i niezwykle skuteczne! Polegają na doborze ćwiczeń angażujących jak najwięcej grup mięśniowych, wykonywanych w seriach przedzielanych krótkimi przerwami , przy czym ćwiczysz dwa razy dłużej niż odpoczywasz!

Zajęcia przeznaczone dla osób zaawansowanych.

 

CELLULIT KILLER


Cellulit Killer to połączenie treningu wzmacniającego oraz cardio – czyli spalającego kalorie i poprawiającego kondycję.
Na zajęciach skupiamy się na udach, pośladkach, brzuchu oraz ramionach, czyli na tych partiach, gdzie najczęściej pojawia się cellulit.
Trenując Cellulit Killer nie tylko zwalczasz skórkę pomarańczową, ale również wzmacniasz mięśnie, ujędrniasz ciało, spalasz zbędne kilogramy i wysmuklasz sylwetkę.

 

TRENING FUNKCJONALNY


countdown-your-reps-workout-mainPochylasz się, by podnieść ciężką torbę z podłogi i słyszysz trzask – uszkodziłeś sobie część kręgosłupa. Ruchy wykonywane w życiu codziennym powodują bóle nawet u maratończyków i doświadczonych siłaczy. Właśnie dlatego dołączenie fitnessu funkcjonalnego do treningów jest takie ważne. Trening funkcjonalny skupia się na ćwiczeniach, które naśladują ruchy wykonywane przez nas w życiu codziennym. Dotyczy to przysiadów, sięgania, obracania się, podnoszenia przedmiotów z podłogi i unoszenia przedmiotów nad głowę. Ćwiczenia funkcjonalne dodają kondycji ciału, dzięki czemu unikniesz urazów a przy okazji wyrzeźbisz sylwetkę.

 

CYCLING FORMA


 

imageCo to właściwie jest CYCLING FORMA? Prosto mówiąc to rytmiczna jazda w grupie na rowerze, do porywającej i motywującej muzyki, pod dyktando specjalnie w tym celu wyszkolonego instruktora. Jazda odbywa się na specjalnie stworzonych do IndoorCyclingu rowerach stacjonarnych firmy Tomahawk.
Nigdzie nie poczujesz takiej atmosfery, takiej intensywności i jednocześnie tak potężnej energii i radości, jaką daje jazda na rowerze w grupie po wyimaginowanych trasach rowerowych.
Pokonujemy wzgórza w dół i górę, zakręty, szybkie odcinki z wiatrem i ciężkie pod wiatr. Lekcja nie jest wyścigiem, lecz interesującym rajdem, który jest wyzwaniem, bezpieczną zabawą i efektywnym treningiem.
Zobacz film z naszych zajęć!

GTX


Dzięki GTX utrzymasz ciało w wysokiej dyspozycji, wzmocnisz mięśnie i poprawisz rzeźbę. Dodatkowo rozwiniesz różne cechy motoryczne, takie jak siła, moc, balans, stabilizacja, szybkość, wytrzymałość i koordynacja! To rodzaj treningu funkcjonalnego, oparty na specjalistycznych ćwiczeniach z wykorzystaniem gum treningowych oraz innych przyrządów funkcjonalnych. Odpowiednio dostosowane ćwiczenia, gumy o różnych oporach, a także indywidualne podejście trenera sprawia, że ćwiczenia są skierowane są dla każdego, bez względu na płeć, wiek czy stopień zaawansowania uczestnika. To również świetne uzupełnienie cyklów treningowych dla osób przygotowujących się do wszelkiego rodzaju zawodów. 

GTX da Ci więcej niż smukłe, wysportowane ciało! Spróbuj, a przekonasz się jak szybko możesz zwiększyć możliwości Twojego organizmu!

Zajęcia odbywają się również w formie GTX OUTDOOR – czyli zajęcia obywają się w krzeszowickim parku i okolicach.

FORMA KIDS


Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci z naciskiem na korekcje wad postawy, wykorzystujących zabawę i taniec dla poprawienia wzorców ruchowych , wzmocnienia kręgosłupa i innych stawów. Poprawiające mobilność, wytrzymałość, gibkość u najmłodszych. grupa wiekowa 4-12 lat 3.

Body Ball


Forma Run


Cycling&Brzuch


Pump&Spalanie


Body Shape


Body Sculpt


https://www.youtube.com/watch?v=TQG2UFiF9nc