STUDIO TRENINGOWE FORMA – MIEJSCE DLA LUDZI Z PASJĄ !

”…bo każdy człowiek jest kimś wyjątkowym…”

Wcielając w życie tę ideę chcemy Państwa wysłuchać, pomóc, doradzić, tak by zrealizować cele jakie sobie wyznaczycie nie zawodząc pokładanych w nas oczekiwań.

Studio Treningowe FORMA to oaza dla wszystkich dbających o dobre samopoczucie i zdrowie. Wykwalifikowana kadra pomoże osiągnąć indywidualne cele każdego z Was. W sferze naszych zainteresowań jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta. Pomożemy wyznaczyć priorytety i staniemy się realnym wsparciem w ich urzeczywistnieniu. Dołącz do naszego grona, bo inwestycja w zdrowie zawsze popłaca! Bądź w Formie każdego dnia !!!

Aktywny odpoczynek w Formie pięknie ukształtuje Twoje ciało i zadba o stan ducha. U nas zrelaksujesz się, uzupełnisz trening masażem, spotkasz innych, których do Formy przywiodła wizja zdrowszego, lepszego życia.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów, w tym fizjoterapeutów, którzy dążąc do perfekcji cały czas poszerzają swoje umiejętności na szkoleniach i kursach.

JESTEŚMY ZESPOŁEM każdy z Nas to specjalista w swojej dziedzinie. RAZEM uzupełniamy się , tworząc pełną gamę wiedzy i doświadczenia, potrzebnego do zrealizowania Twoich celów.

Zapraszamy
Agnieszka z Zespołem

AgnieszkaAgnieszka
trener personalny,
kinezyterapeuta – terapeuta ruchem, specjalista kinezygerontoprofilaktyki, doradca żywieniowy, instruktor fitness, bodyART i pilates

Z wykształcenia jestem biologiem, z zamiłowania Terapeutą Ruchu,Trenerem Personalnym, Doradcą żywieniowym, Trenerem bodyART, Pilates.
Zdobyte przez lata doświadczenie w biznesie, miłość do aktywności i chęć pomocy ludziom, pozwoliły mi stworzyć Studio Forma – Klub dla ludzi z PASJĄ!
Ze sportem związana jestem od wczesnego dzieciństwa. Wychowanie, połączone z usportowieniem, jest od kilku pokoleń tradycją w mojej rodzinie –  obozy sportowe, treningi , zawody –  to dla nas  codzienność. Moje zamiłowanie do sportu staram się zaszczepić wśród bliskich i znajomych. Uwielbiam każdą aktywność fizyczną – od spacerów i jazdy na rowerze, po pływanie, biegi i sporty zimowe. Jednak swoje serce i dusze zdecydowanie poświęciłam nurtowi Body&Mind, a w szczególności Pilatesowi i bodyART. Świadoma praca ze swoim ciałem,  jest wyzwaniem i ciągłym podróżowaniem w głąb siebie.  Każda sekunda w tym  treningu, to nowe odkrycie, nowe doświadczenie. Staram się ciągle udoskonalać technikę ćwiczeń, na najważniejszych szkoleniach, warsztatach i konwencjach, w tym w najbardziej prestiżowej w Polsce szkole Open Mind pod okiem Master Trenerów Pilatesu oraz w Polskiej Szkole bodyART.
Całą swoją wiedzę przekazuję podopiecznym – Instruktorom i Trenerom oraz klientom na treningach personalnych oraz zajęciach grupowych.
Każdy Klient jest dla mnie równie ważny , a kontakt bezpośredni i pomoc w osiągnieciu Jego indywidualnego celu jest dla mnie wyzwaniem, nauką pokory i ciągłym rozwojem.
Największe szczęście zawodowe to uśmiech na twarzach każdego kto doStudia wchodzi, a z jeszcze większym uśmiechem wychodzi.
Najważniejsze ukończone kursy i szkolenia:
Terapeuta Ruchem/ Kinezyterapeuta, Kinezygeriatroprofilatyk-OM Therapy Fitness School 
Internationaler bodyART Instructor
Kurs Instruktora rekreacji ruchowej – Uprawnienia państwowe
Trio – Euro Fitness School
Pilates I i II Euro Fitness School
Pilates Bend Open Mind Healthy&Fitness Idea
Pilates Ball Open Mind Healthy&Fitness Idea
Body Ball Open Mind Healthy&Fitness Idea
Trener personalny Open Mind Healthy&Fitness Idea
Pump&Tone Profi Fitness School
Streching&Relax – Open Mind Healthy&Fitness Idea
Bosu – Open Mind Healthy&Fitness Idea
Trening Funkcjonalny/Cross Fit Reebok Polska
Total Body Condition Reebok Polska
Step – Profi Fitness School
Reiki – Open Mind Healthy&Fitness Idea
MonikaMonika
instruktor fitness, pilates oraz bodyART

Jestem magistrem wychowania fizycznego, absolwentką AWF w Krakowie. Na co dzień pracuję jako ratownik i trener pływania, prowadzę zajęcia fitness, pilates, stretching oraz bodyART. Swoją pasję i wiedzę przekazuję nie tylko klientom, ale doświadczeniem i umiejętnościami dzielę się z innymi instruktorami jako szkoleniowiec szkoły OPEN MIND.
MajaMaja
instruktor fitness oraz jogi

Entuzjasta jogi i maniak treningów funkcjonalnych. Głęboko zainteresowana eksploracją samej siebie poprzez trening. Przygotowana z zakresu edukacji somatycznej i ruchu funkcjonalnego kładzie nacisk na połączenie między ciałem, umysłem i otoczniem. Specjalizuje się w treningach body&mind.
Aleksander ZabielanyAleksander Zabielany
Trener personalny

Mam 23 lata.Studiuje w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego w Krakowie. Sport od najmłodszych lat odgrywał dominującą rolę w moim życiu. W swojej pracy zarażam swoją pasją lecz także uśmiechem. Na co dzień można mnie spotkać w Studio Treningowym FORMA gdzie jestem Trenerem personalnym.

RECEPCJA

Karolina BudkaKarolina Budka 
recepcja

Faustyna KwaśniewskaFaustyna Kwaśniewska 
recepcja