STUDIO FORMA – MIEJSCE DLA LUDZI Z PASJĄ !

”…bo każdy człowiek jest kimś wyjątkowym…”

        Wcielając w życie tę ideę chcemy Państwa wysłuchać, pomóc, doradzić, tak by zrealizować cele jakie sobie wyznaczycie nie zawodząc pokładanych w nas oczekiwań.

       Studio FORMA to oaza dla wszystkich dbających o dobre samopoczucie i zdrowie. Wykwalifikowana kadra pomoże osiągnąć indywidualne cele każdego z Was. W sferze naszych zainteresowań jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta. Pomożemy wyznaczyć priorytety i staniemy się realnym wsparciem w ich urzeczywistnieniu. Dołącz do naszego grona, bo inwestycja w zdrowie zawsze popłaca! Bądź w Formie każdego dnia !!!

           Aktywny odpoczynek w Formie pięknie ukształtuje Twoje ciało i zadba o stan ducha. U nas zrelaksujesz   się,   uzupełnisz trening masażem, spotkasz innych, których do Formy przywiodła wizja zdrowszego, lepszego życia.

      Zatrudniamy najlepszych specjalistów, w tym  fizjoterapeutów, którzy dążąc do perfekcji cały czas poszerzają swoje umiejętności na szkoleniach i kursach. 

        JESTEŚMY ZESPOŁEM każdy z Nas to specjalista w swojej dziedzinie. RAZEM uzupełniamy się , tworząc pełną gamę wiedzy i doświadczenia, potrzebnego do zrealizowania Twoich celów.

 Zapraszamy
Agnieszka z Zespołem

STUDIO FORMA – Najlepszy Klub w Krzeszowicach
Fitness – Siłownia – Trening Personalny – Indoor Cycling 
Dieta – Masaż – Zumba – Pilates – Taniec