NAJSZYBSZA DROGA DO TWOJEGO CELU!

 


Jestem trenerem personalnym od 7 lat oraz terapeutą ruchu i doradcą żywieniowym, a moja pasja w branży fitness rozpoczęla sie 20 lat temu. Jestem osobą, która łączy pracę z pasją. Uwielbiam pomagać ludziom w znalezieniu ich indywidualnej ścieżki do sukcesu.Wciąż zakochana w pracy z ciałem i umysłem człowieka, rozwijam swój warsztat o nowe umiejętności i doświadczenia. Zgłaszają się do mnie osoby w każdym wieku, z wieloma problemami zdrowotnymi i dysfunkcjami ruchowymi. Swoich podopiecznych uczę jak zdrowo jeść, prawidłowo ćwiczyć, a także pomagam powrócić do sprawności po urazach, wypadkach. Ćwiczę z klientami w różnym wieku i różnej sytuacji: z nastolatką ze skrzywieniem kręgosłupa , ale również 70 latkiem, który walczy o sprawność przed operacją wszczepienia endoprotezy. Z kobietami w ciąży i po porodzie, a także z mężczyznami w różnym wieku, którzy pragną poprawić swoją sprawność fizyczną czy schudnąć. Miałam okazję pracować indywidualnie już z ponad 200 osobami , a część z nich regularnie od 7 lat jest pod moja opieką. Mój nawiększy sukces, jako trener i doradca żywieniowy -35 kg oraz powrót do pełnej , funkcjonalnej sprawności u kobiety 35 letniej, Jako terapeuta ruchem- odroczenie operacji endoprotezy u 47 letniego mężczyzny cierpiącego dodatkowo na bóle kręgosłupa, drętwienie rąk uniemożliwiających sen.

Do każdego podchodzę indywidualnie – dobór metod i technik zależy nie tylko od celu, jaki sobie postawimy, ale też od możliwości ćwiczącego.

Poznaj trzy kroki do Twojego sukcesu.

Skorzystaj z mojego doświadczenia!

Agnieszka Fidali

– TERAPEUTA RUCHEM

– KINEZYTERAPEUTA & SPECJALISTA KINEZYGERONTOPROFILAKTYKI

– TRENER PERSONALNY & DORADCA ŻYWIENIOWY

 
 

ZOBACZ MOJE REKOMENDACJE!

 STEP 1 – KONSULTACJA

 

 

Konsultacja to niezbędny element naszej współpracy. Aby rzetelnie opracować dla Ciebie plan działania, bardzo istotne jest dla mnie poznanie Cię bliżej. Ocenimy stan Twojego zdrowia i kondycji fizycznej, opowiesz mi o trybie życia, aktywności fizycznej i nawykach żywieniowych. Sprawdzimy Twoją wagę, obwody ciała.  Porozmawiamy o tym, co chciałbyś osiągnąć i w jakim czasie, co można poprawić, co robić aby jeść zdrowo i żyć zdrowo. Wszystkie te informacje znajdą się na Twojej osobistej karcie treningowej – dokumencie, do którego dostęp będziemy mieć tylko my i do którego będziemy wracać oceniając postępy.

 
 

 STEP 2 – TRENING PERSONALNY

 

 

slajder2Trening personalny to dobrany dokładnie pod Twoje potrzeby indywidualny program zdrowotno-treningowy,  podczas którego pracujemy 1:1. Nie otrzymujesz ode mnie  pakietu treningów – otrzymujesz opiekę trenerską 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nawet jeśli nie spotykamy się w danym dniu – jestem dla Ciebie – służę radą i pomocą. Pracując z Tobą koryguję, kontroluję, motywuję, analizuję i modyfikuję ćwiczenia, tak by były dopasowane właśnie dla Ciebie. 
 

 

 

Każdy z nas jest inny i ma inne cele. Dlatego treningi w moim Studiu prowadzone są przez wyszkoloną i doświadczoną kadrę, do której należą specjaliści w różnych dziedzinach, prowadzący między innymi:

  • trening siłowy
  • trening redukcyjny
  • trening funkcjonalny
  • pilates
  • kinezyterapia – terapia ruchem
  • kinezygerontoprofilaktyka -indywidualnie i grupowo
  • trening rehabilitacyjny
  • trening dla sportowców
 
 
 

 
 

Zobacz czym naprawdę jest TRENING PERSONALNY!  Oglądnij FILM!

 

 
 

STEP 3 – WSPARCIE ŻYWIENIOWE

 

 

Pamiętaj, że do osiągnięcia wymarzonych celów sam trening nie wystarczy. Ale jeśli do treningufitnes 0111 dodasz odpowiednią dietę, SZYBKO ZOBACZYSZ EFEKTY – Twoje ciało się zmieni, a Twoje samopoczucie polepszy. Oceniam stan Twojego odżywiania, ustalam Ci nowe zasady żywienia, tworzę pełny jadłospis, modyfikuję go i weryfikuję postępy. Opracowuję diety redukcyjne, sylwetkowe.

W swojej pracy w sukcesem stosuję INNOWACYJNĄ METODĘ odżywiania. 

Co ją charakteryzuje?

– wygoda – nie musisz przygotowywać 5 posiłków
 trwałe efekty – nie dopada Cię efekt jojo!
– sytość – kładziesz się spać bez uczucia głodu
– szybkie rezultaty – w krótkim czasie widzisz postępy
– ciągłość – masz kontakt ze specjalistą  każdego dnia!

dietoterapia-china_opt

 

 

MODELE WSPÓŁPRACY

 

 

Ponieważ każdemu z Was potrzebny jest inny przepis na sukces, w zależności od indywidualnych fitnes 0096potrzeb dobieram odpowiedni model współpracy.

A. DORADZTWO ŻYWIENIOWE

B. TRENING PERSONALNY

C. DORADZTWO ŻYWIENIOWE + TRENING PERSONALNY

 

Razem decydujemy, która opcja jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. 

 

Metamorfozy

 
 • Gabinet masażu
Paulina

Piotr

Kasia

Agnieszka

Darek

Kasia

Beata

Joasia

Metamorfoza

 

Galeria z treningów

 
 • Sala Indoor Cycling
Dariusz

Piotr

Aleksandra

Joanna

Magdalena

 

Zapraszam do współpracy!

AGNIESZKA FIDALI

Clipboard111

 

nidgy się nie poddam