NAJSZYBSZA DROGA DO TWOJEGO CELU!

 

trening-personalny
Pilates jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby ciała, a trening personalny to najlepsza i czasem jedyna metoda treningowa umożliwiająca dostosowanie ćwiczeń do problemu Klienta. Najskuteczniejszy sposób na osiąganie wyznaczonych celów. Skrojony na miarę, dostosowany do potrzeb, możliwości i stanu zdrowia plan treningowy, pozwoli Tobie pokonać własne „ograniczenia”, rozwinąć potencjał i odzyskać ponadprzeciętną sprawność. Treningi prowadzone są na specjalistycznym sprzęcie do Pilates (Reformer, Tower, Spine Corrector, Wunda Chair). Treningi indywidualne prowadzę zarówno dla osób z dużymi problemami aparatu ruchu, ale również dla bardzo sprawnych, szukających wyzwań w aktywności, również tancerzy, piłkarzy.

Opowiesz mi o swoich potrzebach, a ja wskażę najlepszą dla Ciebie drogę. Wesprę Cię, zmotywuję, wspólnie pokonamy każdą „przeszkodę”, byś czuł się świetnie we własnym cielę. Często z tego typu treningu korzystają osoby niedyspozycyjne, dla których dostosowanie się do stałych godzin pracy w grupie, jest niemożliwe.

W sytuacjach wymagających konsultacji z fizjoterapeutą, treningi konsultuję ze specjalistą. Nie boję się trudnych przypadków tj. Hashimoto, insulinoopornościa, cukrzycą.

Ćwiczę z osobami, które chcą zmienić swoje ciało, pomagając uzyskać piękną i zdrową sylwetkę.

Skorzystaj z mojego doświadczenia!

Agnieszka Fidali

– TERAPEUTA RUCHEM

– KINEZYTERAPEUTA & SPECJALISTA KINEZYGERONTOPROFILAKTYKI

– TRENER PERSONALNY & DORADCA ŻYWIENIOWY

trening personalny Agnieszka Fidali

 

KONSULTACJA

 

 

Konsultacja to niezbędny element naszej współpracy. Aby rzetelnie opracować dla Ciebie plan działania, bardzo istotne jest dla mnie poznanie Cię bliżej. Ocenimy stan Twojego zdrowia i kondycji fizycznej, opowiesz mi o trybie życia, aktywności fizycznej i nawykach żywieniowych. Sprawdzimy Twoją wagę, obwody ciała.  Porozmawiamy o tym, co chciałbyś osiągnąć i w jakim czasie, co można poprawić, co robić aby jeść zdrowo i żyć zdrowo. Wszystkie te informacje znajdą się na Twojej osobistej karcie treningowej – dokumencie, do którego dostęp będziemy mieć tylko my i do którego będziemy wracać oceniając postępy.